Vyhledávání:

ITM Cooperation server

cooperationITM Cooperation server je groupwarový systém koncipovaný jako náhrada za proprietární Microsoft Exchange Server, se kterým je 100% kompatibilní v oblasti MAPI, tedy v komunikaci mezi klientem MS Outlook a serverem. Jako svůj základ nabízí veškeré funkce MS Exchange a přidává několik další.

ITM CS lze jednoduše integrovat se systémy pro řízení vztahů se zákazníky (CRM), správu obsahu (CMS), řízení projektů atp.

ITM CS je koncipován jako otevřený systém pro propojení s dalšími firemními aplikacemi a databázemi. K tomu slouží vlastní, událostmi řízený, komunikační framework obsahující v základu konektory s IMAP4, POP3, iCal a CalDAV pro získávání dat ze systémů třetích stran. Pomocí frameworku lze provádět i „over-the-air“ synchronizaci s mobilními zařízeními Windows Mobile, Apple iPhone a všemi „chytrými“ telefony kompatibilními s ActiveSync (Nokia, Sony Ericsson atd.).

Moduly ITM CS

Součástí implementace ITM CS je migrace stávajícího groupware. Podporován je přenos z Microsoft Exchange, Lotus Domino, Kerio Mail Server, IceWarp Mail Server a mnoha dalších. Samozřejmostí je i realizace propojení se stávajícími firemními informačními systémy.

Na rozdíl od konkurenčních řešení obsahuje ITM CS mandatorní systém řízení přístupu v rámci operačního systému. Ten implementuje bezpečnostní politiky zamezují obejití zabezpečení pomocí chyb v software. Například kompromitace mail serveru tak nevede ke kompromitaci celého systému.

Systém podporuje, ale nevyžaduje, jednotné použití jména a hesla (Single sign-on) pro všechny moduly a služby. Mezi nejčastější autentizační backendy patří Microsoft Windows Active Directory, servery LDAP nebo Radius a SQL databáze.

HW platformy pro ITM CS


Copyright ©2008-2018 IT Management, All rights reserved.