IT Management - profesionál pro správu IT a vývoj software

Věnujte se tomu co Vás živí, Vaše IT svěřte nám

Muž sledující kalendář

O nás

Muž před šipkou mířící vzhůru
Zkušenosti

Jsme odborníci v oblasti IT

IT Management se profiluje jako společnost poskytující komplexní služby v oblasti outsourcingu IT a vývoji software na zakázku. Naší snahou je poskytnout zákazníkovi řešení, které plně vyhoví jeho požadavkům a specifikům daného prostředí.

Přidaná hodnota

Přinášíme funkčnost i bezpečnost

S pomocí našich zkušeností a odborných znalostí Vám usnadníme fungování v dnešním nepřehledném světě informačních technologií.

Porovnáním výše Vašich investic a dosahovaných výsledků v rámci IT zjistíte, že služby, které nabízíme, jsou ve srovnání s ostatními alternativami řešení, nejvýhodnější volbou.

Mobil detekující otisk prstu
Muž pracující s tabletem
Historie

Založení IT Managementu

IT Management vznikl v roce 2002 osamostatněním části divize informačních technologií bankovní společnosti z důvodu rostoucí poptávky malých a středních firem po přístupu k moderním technologiím bez budování ekonomicky a vědomostně náročného vlastního zázemí.

Služby

Outsourcing

V mnoha případech není oblast informačních technologií nosnou činností firmy a pro mnohé se ukazuje jako finančně a personálně náročné, aby všechny související činnosti zajišťovaly vlastními silami.

Vývoj aplikací

Na míru vytvořená webová, případně mobilní aplikace zohledňuje specifické požadavky a know-how firmy a umožňuje efektivní práci kdykoliv a odkudkoliv.

Webové stránky

Internetová prezentace je v dnešní době jedna z nejvyhledávanějších možností prezentace firmy, výrobků a služeb.

Servery a firewally

V perfektně zabezpečené firemní síti jsou data a aplikace neustále k dispozici, bez ohledu na to, zda se s nimi pracuje lokálně nebo na dálku.

Poradenství a audit IT

Je složité udržovat si přehled o celé šíři IT produktů na trhu a dokázat posoudit jejich vhodnost pro nasazení v jednotlivých situacích a prostředích.

Návrh a realizace datových sítí

Potřeba sdílení údajů v rámci firmy vede k nutnosti propojení do lokální sítě.

IT Management v číslech

21 +

Let zkušeností

120 +

Spravovaných serverů

24 / 7

Podpora

Kontaktujte nás

Muž s papírovou vlaštovkou